Wolontariat

Działania naszej Fundacji nie byłyby możliwe bez pracy wolontariuszy. Każdy, niezależnie od wieku, ilości zajęć czy wolnego czasu, możliwości fizycznych albo finansowych jest w stanie zaangażować się w działanie na rzecz naszych podopiecznych.

To nasi wolontariusze pomagają w opiece nad końmi, wspierają instruktorów, dbają o porządek w stajni i boksach, są przy wszelkich wydarzeniach począwszy od urodzinek i wycieczek szkolnych przez półkolonie, aż po cykliczne imprezy typu Hubertus. Ich pomoc jest niezastąpiona!

Fundacja Pociechom szuka również odpowiedzialnych, słownych i sumiennych wolontariuszy do asysty przy zajęciach hipoterapii. W zamian oferujemy naukę i doskonalenie jazdy konnej pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, miłą atmosferę – piękne i niezapomniane tereny,  możliwość spędzania nieograniczonego czasu przy koniach, poznawania tajników zootechniki, jeździectwa, a także rozwijanie zainteresowań w zakresie psychologii, pedagogiki i fizjoterapii.

Nabór na wolontariuszy trwa bez przerwy, cały rok. Jeśli chcecie doszkalać swoją jazdę konną, poznać zakamarki Stajni, nauczyć się podstawowej obsługi konia (codziennej pielęgnacji, karmienia, siodłania) i wszystkiego co wiąże się z koniem – zapraszamy do Stajni Pociecha. Najważniejsze są chęci. Zgłoś się bezpośrednio do biura Fundacji, prześlij info na biuro@pociechom.org.pl bądź zadzwoń 537 24 26 28.

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco. Dowiedz się o najnowszych wydarzeniach, imprezach organizowanych przez naszą fundację
i innych ciekawych informacjach. Zapisz się na nasz Newsletter

Wesprzyj nasze działania!

Dzięki Twojemu wsparciu możliwa będzie rehabilitacja naszych podopiecznych!