Jazda Konna

W naszej ofercie  znajdują się: spacery dla najmłodszych, jazda konna, jazda na lonży, jazda w zastępie, jazdy indywidualne, jazda w terenie.

Stajnia jest czynna cały rok. W pogodnych miesiącach zajęcia prowadzimy na zewnątrz, ale posiadamy też dużą halę namiotową chroniąca jeźdźców przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Początkujący jeźdźcy, którzy dopiero poznają tajniki współpracy z końmi jeżdżą po okręgu na lonży – kilkumetrowej linie trzymanej przez instruktora. Dzięki temu, że instruktor ma konia pod kontrolą, jeździec może skupić się na ćwiczeniach dosiadu, równowagi, odpowiedniej postawy. Jest do znakomita okazja do poznania swoich możliwości i nabycia odpowiednich nawyków, poprawienia swojej kondycji. Lonżowanie jest wstępem do jazdy samodzielnej.

Osoby, które poznały już podstawowe zasady jeździeckie i przeszły z powodzeniem przez lonżowanie mogą spróbować jazdy samodzielnej pod okiem instruktora w zastępie innych jeźdźców.

Wymagającym klientom, którzy cenią sobie wysoki komfort jazdy i potrzebują intensywnej współpracy z instruktorem oferujemy zajęcia indywidualne. Ich przeprowadzenie jest możliwe na każdym poziomie zaawansowania. Podczas nich instruktor i ujeżdżalnia są do wyłącznej dyspozycji klienta.

Dla tych, którzy cenią sobie piękne widoki i kontakt z przyrodą przeznaczyliśmy specjalną ofertę wyjazdów w teren. Klienci, którzy posiadają już umiejętności jeździeckie i czują się pewnie w siodle, mogą pod okiem jadącego obok instruktora podziwiać plenery dzikiej części Warszawy.

CENNIK JAZDY KONNEJ

Forma aktywności Cena
Jazda w zastępie (1 godzina) 70 zł
Jazda na lonży (30 minut) 70 zł
Jazda indywidualna (1 godzina – w uzgodnieniu z instruktorem) 140 zł
Karnet 10 zajęć (do wykorzystania przez 2 miesiące) 600 zł
Spacer na kucyku – oprowadzanka (krótsza 7-10 min) 30 zł
Spacer na kucyku – oprowadzanka (dłuższa 15-20 min) 500 zł
Karnet 5 spacerów na kucyku (5 długich oprowadzanek) 200 zł
Wyjazdy w teren indywidualnie

Na spotkanie z konikami zapraszamy też podczas odwiedzin w naszej ❄❄❄ Wiosce Świętego Mikołaja ❄❄❄

Zostań wolontariuszem!

Zostań wolontariuszem!

Działania naszej Fundacji i Stajni nie byłyby możliwe bez pracy wolontariuszy. To oni pomagają w opiece nad końmi,
wspierają instruktorów, dbają o porządek w stajni, są przy wszelkich wydarzeniach począwszy od wycieczek szkolnych aż po cykliczne imprezy.

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco. Dowiedz się o najnowszych wydarzeniach, imprezach organizowanych przez naszą fundację
i innych ciekawych informacjach. Zapisz się na nasz Newsletter

Wesprzyj nasze działania!

Dzięki Twojemu wsparciu możliwa będzie rehabilitacja naszych podopiecznych!