Darowizny

DAROWIZNY RZECZOWE

Mamy pod swoją opieką dzieci i młodzież, a także zwierzęta. Staramy się, aby wszyscy nasi podopieczni mogli funkcjonować normalnie. W naszej Świetlicy zapewniamy dzieciom posiłki, ubrania, książki, gry, zajęcia sportowe i rozwijające zainteresowania. Na to wszystko potrzebujemy środków i materiałów.

Chętnie przyjmiemy gry, artykuły papiernicze, materiały do zajęć dydaktycznych, a także środki czystości.

DAROWIZNY PIENIĘŻNE

Fundacja Pociechom nieodpłatnie prowadzi hipoterapię oraz inne formy rehabilitacji niepełnosprawnych dzieci. Funkcjonowanie naszego ośrodka wiąże się z dużymi nakładami finansowymi, obejmując zarówno utrzymanie infrastruktury rehabilitacyjnej, jak również stajni i mieszkających w niej koni.

Jeśli chcesz, aby tak było nadal – pomóż nam! Możesz dokonać jednorazowej wpłaty lub wspierać nas, co miesiąc.

Przekaż 1% za 2019 rok

Pamiętajcie, że Wasze decyzje o przekazaniu 1% podatku mają bardzo realny wpływ na działanie wielu organizacji pożytku publicznego.

Fundacja Pociechom otrzymała w ubiegłym roku z wpłat 1 procenta kwotę 20 132,50 zł. Te środki zostały przeznaczone zgodnie z celem naszego ubiegłorocznego apelu na utrzymanie koni. Ta kwota pokryła 1-miesięczne utrzymanie koni, które służą do hipoterapii dzieci i młodzieży. Potrzeby naszych podopiecznych są jednak znacznie większe, bo rok ma 12 miesięcy 🙂

Wszystkie darowizny od naszych darczyńców są przeznaczone na cele statutowe Fundacji. Uzyskane w ten sposób pieniądze wydajemy na utrzymanie naszych koni, Pasieki dla Pociech, rozwijania programu rehabilitacyjnego dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami, warsztaty organizowane w naszej Fundacji i na nowe projekty takie jak Klub Młodzieżowy „Podkowa” oraz alpakoterapia, a także wiele innych.

Jesteśmy wdzięczni za nawet najmniejszy gest. Ze swojej strony zapewniamy, że staramy się je wykorzystaj jak najefektywniej na pomoc dla naszych podopiecznych.

Zostań wolontariuszem!

Zostań wolontariuszem!

Działania naszej Fundacji i Stajni nie byłyby możliwe bez pracy wolontariuszy. To oni pomagają w opiece nad końmi,
wspierają instruktorów, dbają o porządek w stajni, są przy wszelkich wydarzeniach począwszy od wycieczek szkolnych aż po cykliczne imprezy.

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco. Dowiedz się o najnowszych wydarzeniach, imprezach organizowanych przez naszą fundację
i innych ciekawych informacjach. Zapisz się na nasz Newsletter

Wesprzyj nasze działania!

Dzięki Twojemu wsparciu możliwa będzie rehabilitacja naszych podopiecznych!