W tym roku Polska także czyni dobre uczynki! Dziękujemy Wolontariuszom z Urzędu Miasta Warszawa za pomoc w sprzątaniu terenu naszej Fundacji z okazji Good Deeds Days Polska. Nie dość, że pomogli to jeszcze dostaliśmy podziękowania i dyplom. Zapraszamy za rok!!!

Good Deeds Day to coroczne święto, którego ideą  jest niesienie dobra poprzez dobre uczynki dla innych i całej planety. Organizowane jest od 11 lat. Dotychczas wzięło w nim udział 2 mln zaangażowanych wolontariuszy z ponad 93 krajów.

Good Deeds Day Polska to wydarzenie, które ma zwiększyć aktywność społeczną obywateli i tworzyć rozwiązania umożliwiające podejmowania działań w charakterze wolontariuszy. Wizją całego wydarzenia jest czynienie społeczeństwa lepszym, bardziej otwartym na drugiego człowieka i jego potrzeby. Warto pokazać jak celebrować drobne uczynki na co dzień, ponieważ każdy dzień jest do tego dobry.

W tym wyjątkowym dniu poprzez zachęcenie ludzi do udziału w akcjach dobroczynnych na rzecz organizacji i placówek potrzebujących pomocy realizowane było hasło Good Deeds Day Polska “Razem dla wspólnego dobra!”.