Zapraszamy na ostatni w tym roku Piknik!!! Wydarzenie „Bo mówię Tobie, że sport to zdrowie!” zostało zaplanowane na 6 października 2018 w godz. 14.00 – 18.00 i odbędzie się na terenie ośrodka Fundacji Pociechom przy ul. Wybrzeże Puckie 2 w Warszawie.

Nasze wydarzenie kierujemy do wszystkich mieszkańców Warszawy. Wstęp na piknik jest bezpłatny.

Zapraszamy na: tradycje związane z Hubertusem, Alpaki, oczywiście konie, warsztaty dyniowe, ceramiczne, warsztaty robienia ludzików z kasztanów i żołędzi, tor przeszkód, grę terenową, zabawy z chustą, DJ z muzyką, bańki duże i małe, naukę tańca La Salsa, występy: zespołu baletowego ze Szkoły Baletu, grę na klawiszach Emilii Stan, Sekcję Jazzowa ze Szkoły Muzycznej i wiele, wiele innych.

Zapraszamy też na domową grochówkę, bigos i kiełbaski!!!

Naszym celem jest stworzenie okazji do wspólnego spędzenia czasu, w sposób pożyteczny i aktywny. Dzięki wielu atrakcjom takim jak wspólne zabawy na powietrzu, kontakt ze zwierzętami czy warsztaty tematyczne wszyscy będą mogli się zrelaksować i odprężyć, a także poszerzyć swoją wiedzę na temat przyrody i ekologii.

Wspólne biesiadowanie, warsztaty czy nawet spędzanie czasu z naszymi zwierzętami pozwoli na zjednoczenie ludzi i miłe spędzenie czasu na łonie przyrody.